26.03.2017 [neděle] - 01.04.2017 [sobota], zveřejněno: 25.03.2017, kategorie: Akce

Pojeďte s námi na duchovně-odpočinkový pobyt do termálních lázní Podhájska

Pojeďte s námi na duchovně-odpočinkový pobyt do termálních lázní Podhájska

Vydejte se s námi na duchovně-relaxační pobyt v termálních lázních Podhájska a navštivte také největší slovenský Betlém v Rajecké Lesné nebo nejstarší poutní místo na Slovensku Marianka. Během pobytu budete mít možnost relaxovat v termálech a načerpat sílu na duchovní obnově, kterou povede známý jezuita P. František Lízna. 

Diecézní centrum pro seniory Hradec Králové zve seniory a další zájemce na

duchovně-odpočinkový pobyt

v termálních lázních Podhájska - u „Mrtvého moře“ na Slovensku s blahodárnými účinky na lidský organismus

 

včetně návštěvy největšího slovenského Betléma v Rajecké Lesné a nejstaršího poutního místa na Slovensku Marianka

Termín: 1. 5. – 6. 5. 2017

Cena: 5.750,- Kč

Obsazeno! Aktuálně bereme pouze náhradníky.

Cena zahrnuje: 5x ubytování v pěkném penzionu v Podhájské (dvou a třílůžkové pokoje) cca 1200 m od termálního koupaliště, 5x polopenzi, dopravu autobusem, průvodce, duchovní doprovod, cestovní pojištění do zahraničí

Cena nezahrnuje: vstupy (termály, slovenský Betlém…), místní poplatek (hradí se na místě)

Program (duchovní obnovu povede jezuita P. František Lízna SJ!):

1. den: Odjezd v ranních hodinách z Hradce Králové, Chvojence, Vysokého Mýta, Litomyšle, Svitav, Olomouce (Olomouc – pouze nástupní místo!). Návštěva největšího slovenského Betléma v Rajecké Lesné. Přesun do Podhájské, ubytování, možnost koupání, večer mše sv. a úvodní promluva.

2. – 5. den: Pobyt v Podhájské – duchovní obnova (dvě promluvy denně), mše sv., odpočinek, koupání v termálech a v římských lázních, možnost objednat si masáž, procházky, společné posezení.

6. den: Osobní volno s možností kratšího relaxu v termálech, rozloučení s Podhájskou. Návštěva nejstaršího poutního místa na Slovensku Marianka u Bratislavy (mše sv.). Příjezd do Svitav, Litomyšle, Vysokého Mýta, Chvojence a Hradce Králové ve večerních hodinách.

Přihlášky: Diecézní centrum pro seniory, Velké nám. 32, 500 03 Hradec Králové, telefon: 495 063 661, mobil: 737 215 328, e-mail: dcs@bihk.cz, web: www.dcshk.cz, www.simeon.cz.

 
 
Nahoru